KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt+bok 6878611
nr 687 8611
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt+bok, Svenolov Ehrén (1927-2004), signerade
Utrop:
500 kr
Såld:
850 kr
måndag 21 mars 2011
kl 19:13:11
300 kr
500 kr
550 kr
750 kr
800 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén